logo
STRONA GŁÓWNA   |   OFERTA   |   TERMINY   |   KONTAKT   |   BLOG
image image

KURS
WSPINANIA
NA ŚCIANCE
PIERWSZE KROKI W PIONIE

SEKCJA
WSPINANIA
GOUP
NAUKA WSPINACZKI TECHNICZNEJ

Kurs wspinaczkowy na ściance - najlepszy na początek, niska cena

Sztuczna ścianka to miejsce, w którym prawdopodobnie postawisz swój pierwszy, wspinaczkowy krok. Postaw go razem z nami! Przyjdź na nasz kurs wspinaczkowy w niskiej cenie i naucz się poprawnego wspinania na panelu, zasad bezpieczeństwa oraz technik wspinaczkowych. Kurs jest skierowany także do każdego, kto chce w czasie jesienno-zimowym wspólnie powspinać się na zamkniętym i bezpiecznym terenie. To pomoże także w solidnym przygotowaniu do rozpoczęcia sezonu wspinaczkowego po prawdziwych górach - dlatego warto przyjść na nasz kurs wspinaczkowy, który oferujemy Ci w bardzo atrakcyjnej cenie. Nauczymy Cię jak prawidłowo i bezpiecznie asekurować Twojego partnera. Razem z nami nauczysz się poprawnego korzystania z przyrządów potrzebnych przy bezpiecznym asekurowaniu i przećwiczysz wiele technik, które uzupełnią kurs wspinaczkowy. Cena za czterodniowy kompletny kurs wspinaczkowy jest bardzo konkurencyjna, także zachęcamy do zapisów.

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs wspinaczki ściankowej, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się poniżej opisu kursu. Szkolenie odbywa się pod okiem doświadczonego trenera, więc jest w pełni bezpieczne. Jeśli chodzi o kurs wspinaczkowy - atrakcyjna cena i wysoka jakość to nasze główne atuty. Zapraszamy!

gdzie się wspinamy

Warszawa: Makak, Crux, Murall, Volt, Obiekto, W Pionie

godziny zajęć

indywidualnie


płatność
Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu 50% ceny kursu na konto:
MBank: 41 1140 2004 0000 3102 3404 6414 (w tytule przelewu: imię i nazwisko / nazwa kursu / termin).
Pozostała kwota w gotówce pierwszego dnia kursu.

 

cena goup800 PLN
czas goup2 DNI
grupa goup6 OSÓB
ŁATWY
JESIEŃ / ZIMA
 

Czego się nauczysz?

zasad bezpieczeństwa,
asekurowania "na wędkę",
asekurowania "z dołem",
komend wspinaczkowych,
wiązania i prowadzenia liny,
poprawnego robienia wpinek,
technik treningowych,
korzystania z przyrządów autoasekuracyjnych typu "True Blue"

CO ZABRAĆ?

buty wspinaczkowe
odzież sportową
wodę
 
dokument tożsamości 
 zgoda rodziców ** 


* Doradzamy w zakupie obuwia. Jeżeli nigdy się nie wspinałeś (lub wspinałaś), kup buty w swoim rozmiarze lub o jeden rozmiar mniejsze.
** Dla młodzieży poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców [POBIERZ FORMULARZ]

 

do zobaczenia na ściance!

PYTANIA I ZAPISY

+ 48 601 32 40 80

info@goup.pl

 

RODZAJ KURSU

  TERMINY

NA ŚCIANCE

POKAŻ

SKAŁKOWY

POKAŻ

ZAAWANSOWANY - NOWOŚĆ!

POKAŻ

TATRZAŃSKI LETNI

POKAŻ

TATRZAŃKI ZIMOWY

POKAŻ

WSPINACZKI LODOWEJ

POKAŻ

TURYSTYKI ZIMOWEJ

POKAŻ

LODOWCOWY

POKAŻ

VIA FERRATA

POKAŻ

KALYMNOS

POKAŻ

POPULARNE PYTANIA
 
 

Czy poradzę sobie na kursie? 

Kursy wspinaczki ściankowej i skalnej oraz zimowej turystyki górskiej i via ferraty, nie wymagają od uczestników specjalnych przygotowań i znakomitej kondycji fizycznej. Jeżeli potrafisz zrobić 30 przysiadów :) - na pewno sobie poradzisz!

Kurs taternicki i lodowcowy wymagają od uczestników: wiedzy, doświadczenia, w miarę dobrej kondycji fizycznej oraz ukończenia kursu skałkowego (dla kursu taternickiego) oraz zimowej turystyki górskiej (dla kursu lodowcowego).

 

Czy wspinanie jest bezpieczne? 

Wspinaczka i turystyka górska to aktywności o podwyższonym stopniu ryzyka. Na naszych kursach uczymy, jak minimalizować ryzyko i wspinać się bezpiecznie. Kursy realizujemy zgdonie z formułą bezpieczeństwa PZA. Także po kursach utrzymujemy kontakt z naszymi kursantami, udzielając im porad i niejednokrotnie pomagając w trudnych sytuacjach, w których się aktualnie znaleźli.
 

Czy muszę posiadać własny sprzęt? 

Zapewniamy naszym kursantom pełne wyposażenie za wyjątkiem: odzieży, obuwia oraz plecaków. W zależności od kursu wymagane są różne rodzaje obuwia i odzieży. Informujemy o tym w trakcie zapisów na kurs.
 

Czy muszę posiadać ubezpieczenie?

Na zajęciach organizowanych na ściankach i w skałach wystarczy podstawowe ubezpieczenie (można wykupić dodatkowe ubezpieczenie: PZU Bezpieczny Powrót lub Alpenverein).
 

Czy mogę zapisać dziecko na kurs?

Oczywiście! Szkolimy zaróno dzieci, jak i młodzież poniżej 18-tego roku życia. Jeżeli Twoje dziecko chodzi po futrynach, drzewach i regałach - nie denerwuj się, tylko przyprowadź je do nas! Od najmłodszych lat uczymy wspaniałych, górskich wartości oraz szacunku dla siebie, kolegów i przyrody. Uważamy, że wspinanie jest najlepszym sposobem na budowanie przyjacielskich więzi. Aby zapisać dziecko na kurs, wystarczy wypełnić i wysłać nam zgodę rodziców [POBIERZ]. Jeżeli masz wątpliwości - zadzwoń do nas. 
 

Jak dojechać na kurs?

Na kursy dojeżdżamy we własnym zakresie. Zwykle grupa, która rozpoczyna szkolenie, dzieli się między sobą kontaktami i w miarę możliwości organizuje wspólny transport.