logo
STRONA GŁÓWNA   |   OFERTA   |   TERMINY   |   KONTAKT   |   BLOG
image image

OBÓZ
WSPINANIA
NA KALYMNOS
WSPINANIE + WYPOCZYNEK

ODKRYJ
KALYMNOS
Z GOUP
ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ WSPINANIA

Obóz wspinaczkowy na wyspie Kalymnos

Wspinaczkowy raj na ziemi - takie jest właśnie Kalymnos. Organizujemy obóz wspinaczkowy łączący kurs wspinania z wypoczynkiem na greckiej wyspie Kalymnos. Jeżeli masz już za sobą kurs na ściance lub w skałach, wspinasz się i szukasz kolejnych wyzwań - poleć z nami na Kalymnos. Gwarantujemy ci obóz wspinaczkowy, którego nigdy nie zapomnisz. Wyjazd z nami to odpoczynek i nauka w jednym. Na naszym dwutygodniowym obozie wspinaczkowym spędzisz wspaniały czas, ucząc się i wypoczywając w malowniczym miejscu.

W trakcie pobytu na obozie wspinaczkowym podniesiesz poziom swoich umiejętności wspinania się i zdobędziesz doświadczenie na nowej skale. Poznasz też fajnych ludzi i wrócisz ze wspaniałymi wspomnieniami oraz fantastycznymi zdjęciami. Przekonasz się, że obóz wspinaczkowy to coś więcej niż nauka wspinania – to niezapomniana przygoda życia i okazja do przełamania swoich lęków.

miejsce wylotu

Warszawa / Kraków / Katowice

godziny zajęć

od 9:00 do 17:00


płatność
Do 14 dni przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić zadatek (50% ceny kursu) na konto:
MBank: 41 1140 2004 0000 3102 3404 6414 (w tytule przelewu: imię i nazwisko / nazwa kursu / termin).
Pozostała kwota w gotówce pierwszego dnia kursu.

cena goup1500 PLN
czas goup7 DNI
region goupDODEKANEZ
grupa goup4-8 OSÓB
poziom goupŁATWY
sezon goupWIOSNA / JESIEŃ
nocleg goup8-12 EURO / DOBA
wyżywienie goupWŁASNE
 

Czego się nauczysz?

zasad bezpieczeństwa,
używania przyrządów półautomatycznych,
przewiązywania się w stanowisku,
ewakuacji ze spita lub ringa,
użycia mejlona, panic, sticka,
połączenia rekreacji z wyczynem

CO ZABRAĆ?

plecak
buty wspinaczkowe
odzież sportową letnią
kurtkę na wiatr
krem z filtrem UV
latarka (czołówka)
sprzęt do wspinania (jeżeli posiadasz)
apteczkę
okuray UV
telefon i ładowarkę

 dokument tożsamości 
 gotówka (euro) 


* Doradzamy w zakupie obuwia. Jeżeli nigdy się nie wspinałeś (lub wspinałaś), kup buty w swoim rozmiarze lub o jeden rozmiar mniejsze.
 

do zobaczenia na Kalymnos!

Grzegorz Mróz - INSTRUKTOR PZA

PYTANIA I ZAPISY

+ 48 601 32 40 80

info@goup.pl

 

RODZAJ KURSU

  TERMINY

NA ŚCIANCE

POKAŻ

SKAŁKOWY

POKAŻ

ZAAWANSOWANY - NOWOŚĆ!

POKAŻ

TATRZAŃSKI LETNI

POKAŻ

TATRZAŃKI ZIMOWY

POKAŻ

WSPINACZKI LODOWEJ

POKAŻ

TURYSTYKI ZIMOWEJ

POKAŻ

LODOWCOWY

POKAŻ

VIA FERRATA

POKAŻ

KALYMNOS

POKAŻ

POPULARNE PYTANIA
 
 

Czy poradzę sobie na kursie? 

Kursy wspinaczki ściankowej i skalnej oraz zimowej turystyki górskiej i via ferraty, nie wymagają od uczestników specjalnych przygotowań i znakomitej kondycji fizycznej. Jeżeli potrafisz zrobić 30 przysiadów :) - na pewno sobie poradzisz!

Kurs taternicki i lodowcowy wymagają od uczestników: wiedzy, doświadczenia, w miarę dobrej kondycji fizycznej oraz ukończenia kursu skałkowego (dla kursu taternickiego) oraz zimowej turystyki górskiej (dla kursu lodowcowego).

 

Czy wspinanie jest bezpieczne? 

Wspinaczka i turystyka górska to aktywności o podwyższonym stopniu ryzyka. Na naszych kursach uczymy, jak minimalizować ryzyko i wspinać się bezpiecznie. Kursy realizujemy zgdonie z formułą bezpieczeństwa PZA. Także po kursach utrzymujemy kontakt z naszymi kursantami, udzielając im porad i niejednokrotnie pomagając w trudnych sytuacjach, w których się aktualnie znaleźli.
 

Czy muszę posiadać własny sprzęt? 

Zapewniamy naszym kursantom pełne wyposażenie za wyjątkiem: odzieży, obuwia oraz plecaków. W zależności od kursu wymagane są różne rodzaje obuwia i odzieży. Informujemy o tym w trakcie zapisów na kurs.
 

Czy muszę posiadać ubezpieczenie?

Na zajęciach organizowanych na ściankach i w skałach wystarczy podstawowe ubezpieczenie (można wykupić dodatkowe ubezpieczenie: PZU Bezpieczny Powrót lub Alpenverein).
 

Czy mogę zapisać dziecko na kurs?

Oczywiście! Szkolimy zaróno dzieci, jak i młodzież poniżej 18-tego roku życia. Jeżeli Twoje dziecko chodzi po futrynach, drzewach i regałach - nie denerwuj się, tylko przyprowadź je do nas! Od najmłodszych lat uczymy wspaniałych, górskich wartości oraz szacunku dla siebie, kolegów i przyrody. Uważamy, że wspinanie jest najlepszym sposobem na budowanie przyjacielskich więzi. Aby zapisać dziecko na kurs, wystarczy wypełnić i wysłać nam zgodę rodziców [POBIERZ]. Jeżeli masz wątpliwości - zadzwoń do nas. 
 

Jak dojechać na kurs?

Na kursy dojeżdżamy we własnym zakresie. Zwykle grupa, która rozpoczyna szkolenie, dzieli się między sobą kontaktami i w miarę możliwości organizuje wspólny transport.